KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ POVRCHOVÉ ÚPRAVY

Interiér ILVA

← POKRAČUJTE PROSÍM VÝBĚREM V MENU V LEVÉ ČÁSTI OBRAZOVKY.

Mořidla, izolátory, základní a vrchní laky, patiny, komponenty, podlahové laky, speciální laky (polyuretanové, polyesterové, vodouředitelné, nitrocelulósové)

HISTORIE ZNAČKY ILVA

pano9Společnost Ilva Polimeri byla založena v roce 1946 v italském Milánu. Už od svého založení se specializovala na výrobu nátěrových hmot a barev pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl. Její podíl na trhu neustále rostl, až se v padesátých letech stala nejvýznamnější společností ve svém oboru. V šedesátých letech vstoupila mezi její aktivity výroba polyuretanových elastoměrů pro imitaci kůže. V době, kdy se rapidně rozrůstal italský nábytkářský průmysl, přesunula společnost svou továrnu do Senaga poblíž Brianzy, do regionu, který je symbolem italské nábytkářské tradice, a tam ústředí firmy zůstalo dodnes.

Firma nepřetržitě rozšiřovala svou přítomnost na italském i zahraničním trhu a v současné době je uznávaným a oceňovaným obchodním partnerem nejen v mnoha evropských zemích, ale také na blízkém a středním východě a ve Spojených státech.

V důsledku rozvoje trhu, který pokrývá širokou škálu subjektů od jednotlivých řemeslníků až po velké průmyslové společnosti, a díky svým technologiím a vysokým investicím do výzkumu, které umožňují výrobu vysoce výkonných výrobků, se Ilva Polimeri stala jednou z nejvýznamnějších firem v Evropě v oblasti výroby nátěrových hmot a barev na dřevo.

Od roku 1986 je firma součástí chemického koncernu Skupiny IVM (Industrie Vernici Milano), patřící mezi nejvýznamnější evropské producenty v oblasti nátěrových hmot a barev na dřevo.

Ilva Polimeri byla první firmou v Itálii, která vyvinula technologii polyuretanů určených pro trh s imitacemi kůží a získala tak výsadní postavení, které si neustále drží díky vysokému standartu a široké škále nabízených produktů.

TT COLOR s.r.o.

Sídlo firmy: Koliště 278/63, 602 00 Brno 
Pobočka: Písková 14, 747 07 Opava

IČO: 03634485, DIČ: CZ03634485,
FIO BANKA číslo účtu: 8880002229/2010

Partneři

Partneři